10 Правил тренувань. Правило №10

ПРАВИЛО № 10. Рухайтесь до вибраної цілі
10 правил спортивної підготовки. Правило 10: Рухайтесь до вибраної цілі

Якщо ви хочете бігати в цьому сезоні більше і швидше, ніж у попередньому, то вам доведеться займатися по-іншому, а може, навіть змінити свій спосіб життя.

Що є для вас стримуючим фактором?
Можливо, вам  потрібно раніше лягати спати. Не виключено, що ви неправильно харчуєтеся. Можливо, вам слід взимку проводити більше часу в тренажерному залі, нарощуючи свій рівень сили.
Можливо, в якості стримуючого фактора виступають ваші партнери по тренуванню .

Після того як ви сформулюєте свої цілі, оцініть їх ще раз і визначте, як вони залежать від вашого способу життя і тренувального процесу. Якщо ви зрозумієте, що необхідні зміни. То зробіть їх.

Істинна прихильність проявляється 365 днів на рік і 24 години на добу. Прагнення до найвищого результату вимагає від вас безумовної прихильності, яка пов’язана не тільки з тренуваннями. Чим вище ваша прихильність, тим більшою мірою ваше життя починає обертатися навколо трьох основних факторів тренувального процесу – харчування, сну і вправ. 

Їжа дає вашому тілу енергію для тренувань і прискорює процес відновлення, поповнюючи ваші виснажені запаси енергії. Сон і вправи, володіючи позитивним синергетичним ефектом, впливають на вашу фізичну підготовку.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт