Визначення точки заходу на КП (в просто народі “прив`язки”).

Вправа з орієнтування: Визначення точки заходу на КП

Тип тренування:  Тренування навиків роботи з компасом, заходу і взяття контрольного пункту
Рівень: Елітний, юніорський, середній рівень
Інтенсивність: Низька, Середня
Тривалість підготовки: 15-30хвилин
OCAD : Так

Мінімальна кількість учасників: 2

Техническая тренировка по спортивному ориентированию. Работа с картой
Спеціальне дистанція зроблена в OCAD в якій місцевість за колом КП залита білим кольором. Бігун має знайти КП пробігаючи білу частину, використовуючи компас для взяття напряму крізь білу частину в коло КП, і далі аккуратно брати КП в останій частині перегону. 
 
Ціль: Є три навики, які можна розвинути цим тренуванням: (1) Вміння вибирати напрям заходу на КП. (2) Тренування руху по компасу з точки заходу на  КП до кола КП. (3) Фокус на відмінному орієнтувані всередині кола КП.
Варіанти:  Існує інший варіант тренування, точки заходу на КП, які промарковані маленькими кружками на карті. Ці точки заходу також можуть бути промарковані або не промарковані на місцевості. Дивись також тренування “Маленьке коло – Велике коло”, яке подібне до данного тренування.
Допомога: Необхідно використовувати OCAD для того, щоб зробити дане тренування. Дивись інструкцію по використанню OCAD для створення тренуваннь.
Місцевість:  КП бажано не ставити на дуже рельєфній частині місцевості.
Підготовка:  Зробити дистанцію.
Додаткова інформація:  Важливо для спортсмена знати ціль тренування – якщо спортсмен часто не фокусується на точках заходу на КП. Тренування може бути без білих частин, але з фокусом на точках заходу на КП (також може бути на нормальних змаганнях).
Інші технічні вправи:

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт