Кубок Світу 2016. Кваліфікація спринту

30 квітня — 2 травня в Польському місті Вроцлав проходить перший етап Кубка Світу із орієнтування. Вчора відбулись змагання на середніх дистанціях.
Сьогодні кваліфікація і фінал спринту

Результати кваліфікації спринту Кубку Світу із орієнтування
Чоловіки
Группа А

Місце Прізвище, Ім’я Команда Результат
1 Hubmann Daniel SUI 12:52
2 Robertson Tim NZL 13:04
3 Sjoeberg Oskar SWE 13:05
4 Ridefelt Albin SWE 13:06
4 Boesen Andreas Hougaar DEN 13:06
6 Bobach Soren DEN 13:07
7 Bergman Gustav SWE 13:08
8 Michiels Yannick BEL 13:09
9 Koistinen Olli Pekka FIN 13:15
10 Paulins Arturs LAT 13:17
25 Glibov Ruslan UKR 13:39
Kratov Oleksandr UKR диск
Карта чоловічої кваліфікації спринту Кубку Світу з орієнтування Men A
карта кваліфікації спринту кубок світу
Группа B
Місце Прізвище, Ім’я Команда Результат
1 Kyburz Matthias SUI 12:44
2 Regborn Martin SWE 12:48
3 Howald Florian SUI 12:57
4 Kvaal Osterbo Oystein NOR 12:58
5 Leandersson Jonas SWE 12:58
5 Kinneberg Eskil NOR 12:58
7 Svensk Emil SWE 13:04
8 Kyburz Andreas SUI 13:05
9 Street Ralph GBR 13:12
10 Bartkevicius Algirdas LTU 13:13
37 Shcherbakov Denys UKR 13:49
40 Ushkvarok Pavlo UKR 13:53
52 Laskarzhevsky Vladysla UKR 14:59
Карта чоловічої кваліфікації спринту Кубку Світу з орієнтування Men B
карта кваліфікації спринту кубок світу орієнтування
Результати жіночої кваліфікації спринту
Группа А
Місце Прізвище, Ім’я Команда Результат
1 Alm Maja DEN 13:24
2 Volynska Nadiya UKR 13:55
3 Rudnaya Anastasia RUS 13:57
4 Strand Lina SWE 14:04
5 Gross Julia SUI 14:05
6 Novikova Yulia RUS 14:08
7 Mironova Svetlana RUS 14:17
8 Hagstrom Sara SWE 14:22
9 Kadan Ursula AUT 14:24
10 Bachman Anna SWE 14:28
Карта жіночої кваліфікації спринту Кубку Світу з орієнтування Women A
карта кваліфікації спринту орієнтування
Группа B
Місце Прізвище, Ім’я Команда Результат
1 Wyder Judith SUI 13:30
2 Harju Venla FIN 14:00
3 Rantanen Merja FIN 14:01
4 Hauswirth Sabine SUI 14:03
5 Orr Hollie GBR 14:05
6 Anttonen Sari FIN 14:06
7 Ekeberg Schjerve Nikol NOR 14:08
8 Friederich Rahel SUI 14:11
9 Vinogradova Natalia RUS 14:20
10 Alexandersson Tove SWE 14:21
32 Sluta Olga UKR 15:37
40 Pitirimova Olena UKR 17:10
Карта жіночої кваліфікації спринту Кубку Світу з орієнтування Women B
карта кваліфікації спринту кубок світу
Сторінка змагань >>>

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт