Чемпіонат Світу з орієнтування серед студентів (WUOC 2016). Спринт і довга

30 липня — 4 серпня в місті Мішкольц, Угорщина проходить  Студентський Чемпіонат Світу із спортивного орієнтування.
Програма змагань включає в себе 5 стартів: спринт, довга дистанція, спринтерська змішана естафета, середня дистанція і класична естафета.

Короткі результати перших двох стартів:

Спринт 31 липня 2016 року

Чоловіки

1. JONES Kristian Mark (Великобританія) — 13:49
2. EGGER Jonas (Швейцарія) — 14:22 +0:33
3. SCHNEIDER Florian (Швейцарія) — 14:31 +0:42
4. PETRŽELA Jan (Чехія) — 14:54 +1:05
4. NYKODÝM Miloš (Чехія) — 14:54 +1:05
6. GARDNER William Jonathan (Великобританія) — 15:02 +1:13
69. SAVCHENKO Oleksii (Україна) — 17:58 +4:09
96. BADAN Yuriy (Україна) — 21:02 +7:13
Офіційні результати Чоловічого спринту >>>
Карта спринту Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування — Чоловіки
Карта спринту Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування

Жінки

1. KOSOVÁ Denisa (Чехія) — 16:28
2. SIANOJA Maija (Фінляндія) — 16:37 +0:09
2. DVORIANSKAIA Anna (Росія) — 16:37 +0:09
4. RAMSTEIN Laura (Австрія) — 16:44 +0:16
5. AEBI Bettina (Швейцарія) — 16:54 +0:26
6. MYHRE Ingjerd (Норвегія) — 17:06 +0:38

27. FEDOROVA Olena (Україна) — 18:56 +2:28
44. POSTELNIAK Olena (Україна) — 20:01 +3:33

Офіційні результати Жіночого спринту >>>

Карта спринту Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування — Жінки
Карта спринту Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування

Довга дистанція 1 серпня 2016 року

Чоловіки

1. ANDERSSON Rassmus (Швеція) — 1:23:59
2. HÄGLER Kaspar SUI 1:26:24 +2:25
3. RUNESSON Johan (Швеція) — 1:29:44 +5:45
4. SJOKVIST Anton (Швеція) — 1:29:55 +5:56
5. SIRAKOV Ivan (Болгарія) — 1:30:19 +6:20
6. HEINARO Einari (Фінляндія) — 1:30:40 +6:41
64. BADAN Yuriy (Україна) — 1:52:43 +28:44
72. SAVCHENKO Oleksii (Україна) — 1:54:38 +30:39
Офіційні результати Чоловічої довгої дистнації >>>
Карта довгої дистанції Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування — Чоловіки
Карта довгої дистанції Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування

Жінки

1. HAATAJA Anna (Фінляндія) — 1:14:27
2. MYHRE Ingjerd (Норвегія) — 1:14:36 +0:09
3. NIITTYNEN Miia (Фінляндія) — 1:15:15 +0:48
4. KARLSSON Helena (Швеція) — 1:16:03 +1:36
5. KNAPOVÁ Jana (Чехія) — 1:16:21 +1:54
6. TOMMER Sina (Швейцарія) — 1:16:34 +2:07
33. POSTELNIAK Olena (Україна) — 1:31:53 +17:26
39. FEDOROVA Olena (Україна) — 1:33:51 +19:24
Офіційні результати Жіночої довгої дистанції >>>
Карта довгої дистанції Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування — Жінки
Карта довгої дистанції Студентського Чемпіонату Світу з орієнтування

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт