Снігохід 2017

Снігохід 2017

Це було важко. Це було круто. Це було особливо.
А почалось все з того, що мій друг запропонував прийняти участь в зимових змаганнях з мандрівницва (8 годинна зимова гонка на місцевості з технічними етапи)
«Ми там наведемо гороху» — сказав мій напарник.
Це було за 3 тижні до змагань.

Читать далее «Снігохід 2017»

Фінал і кваліфікація спринту. Чемпіонат Європи з орієнтування

Надя Волинська завоювала срібну медаль в Фіналі спринту на Чемпіонаті Європи з орієнтування в Чехії

УРА! УРА! УРА!

Рахунок відкрито…


Результати фіналу спринту чоловіків

Місце Учасник Країна Результат
1 Kyburz Matthias SUI 13:42
2 Bergman Gustav SWE 13:44
3 Howald Florian SUI 13:45
4 Regborn Martin SWE 13:59
5 Hubmann Daniel SUI 14:08
6 Westergard Hakon Jarvi NOR 14:16
7 Hubmann Martin SUI 14:17
7 Robertson Tim NZL 14:17
9 Sjöberg Oskar SWE 14:30
10 Osterbo Oystein Kvaal NOR 14:36
43 Ushkvarok Pavlo Україна 15:55

Чоловіча дистанція Фіналу спринту Чемпіонату Європи з орієнтування

 

фінал спринту чемпіонат європи з орієнтування

Результати фіналу спринту жінок

 

Місце Учасник Країна Результат
1 Wyder Judith SUI 14:23
2 Volynska Nadiya Україна 14:28
3 Vinogradova Galina RUS 14:33
3 Alm Maja DEN 14:33
5 Rantanen Merja FIN 14:36
6 Roos Elena SUI 14:52
7 Anttonen Sari FIN 14:56
8 Dvorianskaia Anna RUS 14:57
9 Harju Venla FIN 14:59
10 Rudnaia Anastasiia RUS 15:12

 

Жіноча дистанція Фіналу спринту Чемпіонату Європи з орієнтування

 

фінал спринту чемпіонат європи з орієнтування

 

Повні результати фіналу спринту >>>

Карти кваліфікації спринту Чемпіонату Європи з орієнтування

Чоловічі дистанції

кваліфікація спринту орієнтування

кваліфікація спринту орієнтування

кваліфікація спринту орієнтування

Жіночі дистанції

 

кваліфікація спринту орієнтування

кваліфікація спринту орієнтування

кваліфікація спринту орієнтування

Онлайн результати кваліфікації >>>

Карти і результати першого дня змагань — спринтерської змішанної естафети

Сторінка змагань >>>

Юнацька Першість Європи з орієнтування (EYOC 2016)

1-3 липня 2016 року в Польщі пройшла 17-ята Першість Європи із спортивного орієнтування.
Перший серйозний старт для молодих юнаків і дівчат, яким подобається орієнтування, які хочуть стати майбутніми чемпіонами світу.

Програма змагань Першості Європи серед юнаків і дівчат з орієнтування включає в себе 3 старта: спортсмени змагаються на довгих, спринтерськах дистанціях та в естафеті.

Коротко результати змагань по дням:

Довга дистанція 1 липня

Ч-16

1.POULSEN Malthe (Данія) — 50.39 + 0.00
2.AROLA Topias (Фінляндія) — 50.57 + 0.18

3.ELIAS Guilhem (Франція) — 51.28 + 0.49

Ч-18

1.VANDAS Daniel (Чехія) — 52.12 + 0.00
2.HIRS Otakar (Чехія) — 59.19 + 7.07
3.GRÜNDLER Andrin (Швейцарія) — 59.41 + 7.29

Ж-16

1.EEROLA Lotta (Фінляндія) — 44.09 + 0.00
2.DYAKSOVA Andreya (Болгарія) — 45.46 + 1.37
3.NURMINEN Inka (Фінляндія) — 45.48 + 1.39

Ж-18

1.MORAWSKA Zuzanna (Польща) — 50.26 + 0.00
2.GASSNER Jasmina (Австрія) — 50.53 + 0.27
3.HENNUM Tilla Farnes (Норвегія) — 51.27 + 1.01Повні результати довгої дистанції >>>

Естафета 2 липня

Ч-16

1. Франція
2. Швейцарія
3. Росія
6. Україна

Ч-18

1. Фінляндія
2. Норвегія
3. Польща
….
15. Україна

Ж-16

1. Угорщина
2. Чехія
3. Швейцарія
9. Україна

Ж-18

1. Фінляндія
2. Чехія
3. Польща
….
16. Україна

Спринт 3 липня

Ч-16

1. ELIAS GUILHEM (Франція) — 0:10:19
2. BORANEK MICHAL (Чехія) — 0:10:31
3. MATIN HEIKKI LEO (Фінляндія) — 0:10:33

Ч-18

1. FOSSER KASPER (Норвегія) — 0:12:03
2. JOHANNESSON HENRIK (Швеція) — 0:12:10
3. RUOHOLA AKSELI (Фінляндія) — 0:12:16

Ж-16

1. NURMINEN INKA (Фінляндія) — 0:10:46
2. GARDONYI CSILLA (Угорщина) — 0:11:13
3. DEININGER ELIANE (Швейцарія) — 0:11:31

Ж-18

1. KROLIKK INGA (Польща) — 0:12:46
2. JANOSIKOVA TEREZA (Чехія) — 0:13:05
3. NÉDA AGNES-REBEKA (Румунія) — 0:13:27

Повні результати спринту EYOC 2016 >>>

Чемпіонат Світу з орієнтування серед студентів (WUOC 2016). Середня і естафети

30 липня — 4 серпня в місті Мішкольц, Угорщина проходить  Студентський Чемпіонат Світу із спортивного орієнтування.
Програма змагань включає в себе 5 стартів: спринт, довга дистанція, спринтерська змішана естафета, середня дистанція і класична естафета.
Спринтерська змішана естафета — 2 серпня

1. Великобританія — 54:57
2. Чехія — 55:47
3. Норвегія — 56:11

4. Швеція — 56:24
5. Швейцарія — 56:29
6. Росія — 56:31

Офіційні результати Спринтерської змішаної естафети >>>

карта чоловічих етапів спринтерської естафети з орієнтування
карта чоловічих етапів спринтерської естафети з орієнтування
 
карта жіночих етапів спринтерської естафети з орієнтування
карта жіночих етапів спринтерської естафети з орієнтування
 

Середня дистанція — 3 серпня

Чоловіки

1. SJÖBERG Oskar (Швеція) — 33:11
2. KUBÁT Pavel (Чехія) — 33:23 +0:12
3. RUNESSON Johan (Швеція) 33:58 +0:47
4. NYKODÝM Miloš (Чехія) — 34:40 +1:29
5. HOGSTRAND Johan (Швеція) — 35:02 +1:51
6. ANDERSSON Rassmus (Швеція) — 35:04 +1:53
51. SAVCHENKO Oleksii (Україна) — 41:27 +8:16
68. BADAN Yuriy (Україна) — 44:05 +10:54
Офіційні результати чоловічої середньої дистанції з орієнтування >>>
карта чоловічої середньої дистанції з орієнтування
карта чоловічої середньої дистанції з орієнтування

Жінки

1. FORSGREN Lilian (Швеція) — 32:12
2. BENJAMINSEN Andrine (Норвегія) — 32:18 +0:06
3. KOSOVÁ Denisa (Чехія) — 34:24 +2:12
4. BJORKLUND Amilia (Швеція) — 34:28 +2:16
5. ULLMANN Kerstin (Швейцарія) — 34:47 +2:35
6 NIITTYNEN Miia (Фінляндія) — 34:53 +2:41
17. FEDOROVA Olena (Україна) — 38:17 +6:05
32. POSTELNIAK Olena (Україна) — 40:37 +8:25
Офіційні результати жіночої середньої дистанції з орієнтування >>>
карта жіночої середньої дистанції з орієнтування Студентського Чемпіонату Світу
карта жіночої середньої дистанції з орієнтування

Естафета з орієнтування — 4 серпня

Чоловіки

1. Швеція — 1:39:26
2. Швейцарія — 1:42:14
3. Фінляндія — 1:42:45
Офіційні результати чоловічої естафети >>>
карта чоловічих етапів з орієнтування Студентського Чемпіонату Світу
карта чоловічих етапів з орієнтування

Жінки

1. Швеція — 1:56:44
2. Чехія — 1:57:49
3. Норвегія — 2:02:21
Офіційні результати жіночії естафети >>>
карта жіночих етапів з орієнтування Чемпіонату Світу серед студентів
карта жіночих етапів з орієнтування

Спринтерська естафета. Чемпіонат Європи з орієнтування

Чемпіонат Європи із спортивного орієнтування стартував.
В Чехії пройшов перший старт — спринтерська естафета.
Попереду ще майже тиждень змагань: з 21 травня по 28 травня.
Результати спринтерської естафети
1. Росія — 63:01
2. Данія — 63:15
3. Швейцарія — 63:28
4. Фінляндія — 64:15
5. Чехія — 64:45
6. Франція — 65:28
…..
14. Україна — 74:36
Повні результати спринтерської естафети >>>
Карта чоловічих етапів (2,3 етап)
чемпіонат європи орієнтування спринт
Карта жіночих етапів (1,4 етап)
чемпіонат європи орієнтування спринт
Чемпіонат Європи з орієнтування розпочався, попереду ще багато стартів, тому побажаємо нашим спортсменам удачі.

World Masters Orienteering Champioships 2016. Спринт (WMOC 2016)

З 5 по 14 серпня в Таліні, Естонія пройшов Чемпіонат Світу із орієнтування серед спортсменів старше 35 років ( або спорсменів групи Мастерс), максимального вікового обмеження не має.

Программа змагань включає в себе 2 медальних старти: спринт і довга дистанція. І декілька кваліфікацій: кваліфікація спринта і дві кваліфікації довгої дистанції.7 серпня Кваліфікація спринту WMOC 2016

промо-ролик  WMOC 2016
Карта кваліфікації спринту Чемпіонату Світу серед ветеранів з орієнтування (M35)
World Masters Orienteering Champioships 2016 (WMOC 2016)
Офіційні результати кваліфікації спринту >>> Route Gadget

8 серпня Фінал Спринту  WMOC 2016 з орієнтування

промо-ролик WMOC 2016
Карта фіналу спринту Чемпіонату Світу серед ветеранів з орієнтування (M35)
фіналу спринту Чемпіонату Світу серед ветеранів з орієнтування
Офіційні результати фіналу спринту >>> Route Gadget
 Попередні старти:

Чемпіонат Світу серед ветеранів з орієнтування 2014 в Бразилії (спринт, кваліфікація довгої дистанції, фінал довгої дистанції)
Архів результатів змагань

Кубок Світу 2016. Спринтерська естафета

Завершальний старт першого етапу Кубку Світу в Польщі — спринтерська естафета. Два попередніх дні позаду.
Результати спринтерської змішанної естафети

1. Швейцарія — 62.24

  • Wyder Judith — 15.29
  • Kyburz Andreas — 15.34
  • Kyburz Matthias — 15.46
  • Friederich Rahel — 15.35
2. Швеція —  62.28
  •  Alexandersson Tove — 15.45
  • Svensk Emil — 15.57
  • Leandersson Jonas — 15.42
  • Jansson Helena — 15.04
3. Данія —  62.54
  • Klysner Cecilie — 15.45
  • Lassen Tue — 16.05
  • Bobach Soren — 15.43
  • Alm Maja — 15.21
4. Швеція — 2 —  63.35
  • Strand Lina — 15.37
  • Bergman Gustav — 16.01
  • Regborn Martin — 16.00
  • Olsson Alva — 15.57
5. Росія —  63.39
  • Rudnaya Anastas — 15.47
  • Tikhonov Gleb — 15.56
  • Khramov Andrey — 16.05
  • Vinogradova Galina — 15.51
5. Швейцарія — 2 — 63.39
  • Roos Elena — 15.41
  • Rueedlinger Andr — 16.15
  • Howald Florian — 15.56
  • Gross Julia — 15.47
 24. Україна —  67.29
  • Sluta Olga — 18.35
  • Ushkvarok Pavlo — 16.44
  • Glibov Ruslan — 15.38
  • Volynska Nadiya — 16.32
Карта чоловічих етапів спринтерської змішаної естафети (2,3 етап)
кубок світу естафета орієнтування
Карта жіночих етапів спринтерської змішаної естафети (1,4 етап)
кубок світу естафета орієнтування
Попередні результати: 
Сторінка змагань>>>

Кубок Світу 2016. І етап середня дистанція

30 квітня — 2 травня 2016 року Польща приймає І етап Кубку Світу із спортивного орієнтування. Три залікових старта: середня дистанція, спринт (кваліфікація і фінал), спринтерська естафета

Результати середньої дистанції
Чоловіки

Місце Прізвище, Ім’я Команда Результат
1 Olav Lundanes NOR 35:19
2 Carl Godager Kaas NOR 36:28
3 Albin Ridefelt SWE 36:33
4 Johan Runesson SWE 36:40
5 Gustav Bergman SWE 36:48
6 Magne Daehli NOR 37:21
7 Eskil Kinneberg NOR 37:27
8 Ruslan Glibov UKR 37:32
8 Florian Howald SUI 37:32
10 Andreas Kyburz SUI 37:46
12 Oleksandr Kratov UKR 38:02
22 Denys Shcherbakov UKR 39:47
33 Pavlo Ushkvarok UKR 40:22
100 Vladyslav Laskarzhevsky UKR 50:33

Карта чоловічої дистанції І етапу Кубку Світу із спортивного орієнтування
карта середньої кубка світу з орієнтування
Жінки
Місце Прізвище, Ім’я Команда Результат
1 Helena Jansson SWE 38:31
2 Tove Alexandersson SWE 38:33
3 Svetlana Mironova RUS 39:59
4 Merja Rantanen FIN 40:09
5 Venla Harju FIN 40:14
6 Maja Alm DEN 40:22
7 Denisa Kosova CZE 40:23
8 Julia Gross SUI 40:55
9 Ida Marie Naess Bjoergul NOR 41:13
10 Dana Safka Brozkova CZE 41:30
21 Nadiya Volynska UKR 43:06
51 Olga Sluta UKR 47:39
79 Olena Pitirimova UKR 58:44
Карта жіночої дистанції І етапу Кубку Світу із спортивного орієнтування
карта середньої кубка світу з орієнтування

Belichi Cup 2016

Як можна провести свої вихідні?
Можна провалятись цілий день в ліжку)
Можна цілий день грати в ігри)
Можна просто нічим не займатись)

А можна прийняти участь в хороших змаганнях!

Вибір був прийнятий на користь змагань. Тим паче, що після не дуже вдалого старту в Коростишеві, хотілось відчути впевненість в орієнтуванні.

Перший день — Спринт в смт. Коцюбинське
спринт Belichi Cup 2016

Перше враження — величезна карта.
Дистанція з варіантами, а також спринт, де варто було дивитись легенди. Таке буває доволі рідко.
В загальному, по дистанції хороша середня швидкість і мало помилок.

Другий день змагань Середня дистанція смт.Коцюбинське
середня дистанція Belichi Cup 2016

Перевернутий стартовий протокол. Якщо в перший день стартував перший, то в другий стартував останній.
Зелений і зелений ліс. Проблеми з читанням карти.
Допустив декілька помилок, на яких втратив більше 1,5 хвилини ( 6,10,13 КП).

Результати 1 дня, 2 дня, Сума двох днів

Фінальне фото нагородження
P.S. Круті змагання!

Результаты Чемпионата Европы среди по ориентированию на лыжах

Ещё один Лыжный Чемпионат Европы по ориентированию подошел к концу.
Самые сильные спортсмены завоевали свои награды.

Короткие результаты Чемпионата Европы по ориентированию на лыжах 2016 года:

Спринт Мужчины

Место Учасник Страна Результат
1 Moholdt Lars Norway 15:40
2 Lamov Andrey Russian Federation 16:16
3 Nordberg Ulrik Sweden 16:24
3 Spoerry Christian Switzerland 16:24
5 Rost Erik Sweden 16:32
6 Madslien Jorgen Norway 17:08
7 Hakkinen Janne Finland 17:15
7 Khrennikov Eduard Russian Federation 17:15
9 Lundholm Markus Sweden 17:24
10 Blomgren Erik Sweden 17:25
37 Stryzhak Artem Ukraine 20:51
43 Zhuravel Arsen Ukraine 21:41
48 Kalinkin Oleksandr Ukraine 23:56
56 Rasko Yuriy Ukraine 29:56

Спринт Женщины

Место Учасник Страна Результат
1 Alexandersson Tove Sweden 16:32
2 Trapeznikova Alena Russian Federation 17:03
3 Kechkina Mariya Russian Federation 17:38
4 Oborina Tatyana Russian Federation 17:53
5 Olsson Magdalena Sweden 18:28
6 Hancikova Hana Czech Republic 18:48
7 Tretyakova Kseniya Russian Federation 19:07
8 Tarasenko Iuliia Russian Federation 19:11
9 Kudre Daisy Estonia 19:15
10 Rost Bente Sweden 19:25
41 Iaremenko Ievgeniia Ukraine 26:44

Смешанная спринтерская эстафета

Место Страна/Учасник Результат общий/
Результат этапа
1 Russian Federation 1 48:37
Trapeznikova Alena 09:23
Lamov Andrey 07:14
Trapeznikova Alena 07:37
Lamov Andrey 08:07
Trapeznikova Alena 08:07
Lamov Andrey 08:09
2 Russian Federation 2 48:46
Kechkina Mariya 10:21
Khrennikov Eduard 07:03
Kechkina Mariya 06:53
Khrennikov Eduard 08:12
Kechkina Mariya 08:06
Khrennikov Eduard 08:11
3 Sweden 1 49:47
Alexandersson Tove 10:53
Nordberg Ulrik 07:08
Alexandersson Tove 06:46
Nordberg Ulrik 08:19
Alexandersson Tove 08:21
Nordberg Ulrik 08:20
4 Sweden 2 50:49
Olsson Magdalena 09:12
Lundholm Markus 09:14
Olsson Magdalena 08:05
Lundholm Markus 07:31
Olsson Magdalena 08:24
Lundholm Markus 08:23
5 Norway 2 51:15
Ulvensoen Marta 09:51
Watterdal Oeyvind 07:33
Ulvensoen Marta 08:44
Watterdal Oeyvind 08:21
Ulvensoen Marta 09:00
Watterdal Oeyvind 07:46
6 Bulgaria 1 51:26
Grigorova Antoniya 10:39
Belomazhev Stanimir 08:45
Grigorova Antoniya 09:04
Belomazhev Stanimir 06:33
Grigorova Antoniya 08:55
Belomazhev Stanimir 07:30
25 Ukraine 1 01:09:16
Iaremenko Ievgeniia 15:29
Zhuravel Arsen 09:55
Iaremenko Ievgeniia 10:00
Zhuravel Arsen 10:52
Iaremenko Ievgeniia 13:25
Zhuravel Arsen 09:35

Длинная дистанция Мужчины

Место Учасник Страна Результат
1 Moholdt Lars Norway 01:32:42
2 Khrennikov Eduard Russian Federation 01:35:12
3 Belomazhev Stanimir Bulgaria 01:35:20
4 Lamov Andrey Russian Federation 01:36:57
5 Rost Erik Sweden 01:38:26
6 Hakkinen Janne Finland 01:38:43
7 Lundholm Markus Sweden 01:40:10
8 Malinovskii Stepan Russian Federation 01:41:04
9 Grigoriev Andrey Russian Federation 01:41:56
10 Kotro Tuomas Finland 01:42:27

Длинная дистанция Женщины

Место Учасник Страна Результат
1 Kechkina Mariya Russian Federation 01:18:02
2 Trapeznikova Alena Russian Federation 01:19:02
3 Alexandersson Tove Sweden 01:19:26
4 Olsson Magdalena Sweden 01:22:33
5 Hancikova Hana Czech Republic 01:25:11
6 Oborina Tatyana Russian Federation 01:26:07
7 Ulvensoen Anna Norway 01:26:17
8 Turunen Marjut Finland 01:26:22
9 Randakova Helena Czech Republic 01:26:50
10 Ulvensoen Marta Norway 01:26:54

Масстарт средней дистанции Мужчины

Место Учасник Страна Результат
1 Lars Moholdt Norway 45:50:00
2 Andrey Lamov Russian Federation 46:12:00
3 Erik Rost Sweden 46:13:00
4 Eduard Khrennikov Russian Federation 46:23:00
5 Andrey Grigoriev Russian Federation 46:32:00
6 Stanimir Belomazhev Bulgaria 46:49:00
7 Markus Lundholm Sweden 47:01:00
8 Jorgen Madslien Norway 47:16:00
9 Tero Linnainmaa Finland 48:15:00
10 Stepan Malinovskii Russian Federation 48:19:00
45 Artem Stryzhak Ukraine 1:02:11
49 Oleksandr Kalinkin Ukraine 1:13:44
51 Yuriy Rasko Ukraine 1:17:39

Масстарт средней дистанции Женщины

Место Учасник Страна Результат
1 Mariya Kechkina Russian Federation 37:51:00
2 Tove Alexandersson Sweden 38:36:00
3 Tatyana Oborina Russian Federation 39:38:00
4 Hana Hancikova Czech Republic 39:50:00
5 Alena Trapeznikova Russian Federation 39:55:00
6 Iuliia Tarasenko Russian Federation 40:29:00
7 Magdalena Olsson Sweden 40:33:00
8 Sonja Moersky Finland 40:49:00
9 Kseniya Tretyakova Russian Federation 41:37:00
10 Mira Kaskinen Finland 41:42:00

Эстафета Мужчины

Место Страна/
Учасник
Результат команды/
Результат этапа
1 Sweden 1 01:54:30
Lundholm Markus 40:19:00
Nordberg Ulrik 37:49:00
Rost Erik 36:22:00
2 Russian Federation 1 01:55:29
Grigoriev Andrey 40:34:00
Khrennikov Eduard 37:29:00
Lamov Andrey 37:26:00
3 Norway 1 01:56:34
Madslien Jorgen 40:05:00
Watterdal Oeyvind 39:27:00
Moholdt Lars 37:02:00
4 Finland 1 01:58:45
Linnainmaa Tero 40:37:00
Kotro Tuomas 40:19:00
Hakkinen Janne 37:49:00
5 Russian Federation 2 02:00:41
Malinovskii Stepan 40:50:00
Tolstopyatov Vadim 41:03:00
Ignatov Vladimir 38:48:00
6 Switzerland 1 02:01:37
Kappenberger Andrin 43:54:00
Schnyder Gion 39:54:00
Spoerry Christian 37:49:00
13 Ukraine 1 02:29:43
Zhuravel Arsen 48:51:00
Stryzhak Artem 50:27:00
Kalinkin Oleksandr 50:25:00

Эстафета Женщины

Место Страна/
Учасник
Результат команды/
Результат этапа
1 Sweden 1 01:28:04
Wickbom Evelina 33:08:00
Olsson Magdalena 27:27:00
Alexandersson Tove 27:29:00
2 Russian Federation 2 01:29:22
Tretyakova Kseniya 29:11:00
Frolova Polina 30:10:00
Tarasenko Iuliia 30:01:00
3 Norway 1 01:30:53
Ulvensoen Marta 30:59:00
Ulvensoen Anna 31:20:00
Benjaminsen Andrine 28:34:00
4 Finland 1 01:31:13
Turunen Marjut 28:59:00
Kaskinen Mira 29:47:00
Moersky Sonja 32:27:00
5 Czech Republic 1 01:33:47
Randakova Helena 31:07:00
Kolinova Kristyna 34:53:00
Hancikova Hana 27:47:00
6 Sweden/Norway 2 01:34:06
Lindkvist Linda 32:09:00
Rost Bente 30:53:00
Lovald Hellberg Christina 31:04:00