Юніорський Чемпіонат Світу з орієнтування. Середня і естафета (JWOC 2016)

9-15 липня в Швейцарії пройшов Юніорський Чемпіонат Світу із спортивного орієнтування. Юніори і юніорки (1996 р.н. і молодше) змагались за золоті медалі чемпіонату.

Програма змагань така: спринт, кваліфікація і фінал середньої дистанції, довга, естафета.

Перша частина результатів Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування: спринт і довга дистанція >>>

Фінал середньої дистанції

Юніори

1. Curiger Thomas (Швейцарія) — 24:21
2. Hadorn Joey (Швейцарія) — 25:10 +0:49
3. Heimdal Audun (Норвегія) — 25:32 +1:11

4. Forsberg Anton (Швеція) — 25:35 +1:14
5. Zbinden Noah (Швейцарія) — 25:40 +1:19
6. von Krusenstierna Isac (Швеція) — 25:53 +1:32

Юніорки

1. Aebersold Simona (Швейцарія) — 24:06 0:00
2. Hornik Aleksandra (Польша) — 25:56 +1:50
3. Oberg Johanna (Швеція) — 26:17 +2:11

4. Carter Davies Megan (Великобританія) — 27:28 +3:22
5. Haataja Anna (Фінляндія) — 27:31 +3:25
6. Mueller Hanna (Швейцарія) — 27:37 +3:31

Офіційні результати середньої дистанції >>>

Карта Фіналу середньої дистанції Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування — чоловіки

 

Карта Фіналу середньої дистанції Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування
Джерело сайт змагань
Карта Фіналу середньої дистанції Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування — жінки

 

Карта Фіналу середньої дистанції Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування
Джерело сайт змагань

Естафета

Чоловіча естафета

1. Швейцарія — 1:41:26
2. Швеція — 1:43:54
3. Фінляндія — 1:45:07
4. Франція — 1:46:25
5. Норвегія — 1:46:37
6. Чехія — 1:46:48

Жіноча естафета

1. Швейцарія — 1:39:01
2. Фінляндія — 1:43:54
3. Норвегія — 1:44:08
4. Швеція — 1:46:00
5. Великобританія — 1:46:24
6. Угорщина — 1:47:11
Карта Чоловічої естафети Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування
Карта Чоловічої естафети Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування
Джерело сайт змагань
 
Карта Жіночої естафети Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування
 
Карта Жіночої естафети Юніорського Чемпіонату Світу з орієнтування
Джерело сайт змагань
Попередні ЮЧМ з орієнтування:Результати Юніорського Чемпіоната Світу 2013 року в ЧехіїДлинная дистанцияКвалификация СреднейФинал СреднейСпринтЭстафета
Результати Юніорського Чемпіоната Мира 2014 року в БолгаріїДлинная дистанцияКвалификация СреднейФинал СреднейСпринтЭстафета
Результати Юніорського Чемпіоната Мира 2015 року в НорвегіїСпринтДовга дистанціяКваліфікація СередньоїФінал СередньоїЕстафета

Спринтерська естафета. Чемпіонат Європи з орієнтування

Чемпіонат Європи із спортивного орієнтування стартував.
В Чехії пройшов перший старт — спринтерська естафета.
Попереду ще майже тиждень змагань: з 21 травня по 28 травня.
Результати спринтерської естафети
1. Росія — 63:01
2. Данія — 63:15
3. Швейцарія — 63:28
4. Фінляндія — 64:15
5. Чехія — 64:45
6. Франція — 65:28
…..
14. Україна — 74:36
Повні результати спринтерської естафети >>>
Карта чоловічих етапів (2,3 етап)
чемпіонат європи орієнтування спринт
Карта жіночих етапів (1,4 етап)
чемпіонат європи орієнтування спринт
Чемпіонат Європи з орієнтування розпочався, попереду ще багато стартів, тому побажаємо нашим спортсменам удачі.

ТиоМила 2015. Шведская эстафета ориентирования

9-10 мая в Skepptuna, Uppland Швеция прошла наибольшая шведская эстафета ТиоМила.
Впервые за длительное время, победу в основном старте одержал шведский клуб IFK Göteborg
Эстафета включает в себя 10 этапов, старт в 21:30 и приблизительный финиш в 7:30.
Короткие результаты ТиоМилы 2015
 

1. IFK Göteborg 1 (Швеция) — 10:13:50
2. Halden SK 1 (Норвегия) — 10:13:53
3. Kalevan Rasti 1 (Финляндия) — 10:14:02

4.IFK Lidingö SOK 1 (Швеция) — 10:15:54
5. Södertälje-Nykvarn OF 1 (Швеция) — 10:16:25
6. IL Tyrving 1 (Норвегия) — 10:17:08
7. Turun Metsänkävijät 1 (Финляндия) — 10:24:38
8. Frol IL 1 (Норвегия) — 10:24:42
9. Malungs OK Skogsmårdarna 1 (Швеция) — 10:25:25
10. Stora Tuna OK 1 (Швеция) — 10:25:28

Полные результаты здесь>>>

контрольная карта ТиоМилы со всеми пунктами
Тиомила ориентирование контрольная карта
Карты этапов ТиоМилы
1 этап — 13 км
Тиомила ориентирование карта
2 этап — 10,5 км
Тиомила ориентирование карта
3 этап — 16,5 км
Тиомила ориентирование карта
4 этап — 8,5 км
Тиомила ориентирование карта
 
5 этап — 11 км
Тиомила ориентирование карта
 
6 этап — 7,5 км
Тиомила ориентирование карта
 
7 этап — 10,5 км
Тиомила ориентирование карта
 
8 этап — 12,5 км
Тиомила ориентирование карта
 
9 этап — 8,5 км
Тиомила ориентирование карта
 
10 этап — 17,5 км
Тиомила ориентирование карта
Страница соревнований >>>
 
Предыдущие эстафеты:

Армагедец — 1-ый забег на выживание (результаты)

Первый забег на выживание прошел в воскресенье в Киеве.
Забег был по настоящему тяжелым и полностью оправдал свое название.
Один круг — это 1,4 км: из которых 90-95% это бег по рыхлому песку, несколько подъемов на небольшие песчаные горки, подъем по ступенькам на 4 этаж и спуск также по ступенькам, и один пролез в окно.
В общем полный фарш.

Перед стартом все были веселые и спокойные.

Старт Армагедец - 1-ый забег на выживание

Но на первом круге стало понятно, что легкой пробежки не получится. И добежать даже половины планируемой дистанции 5 кругом, мало у кого получится

Фото финишной части трассы.
Местность Армагедец - 1-ый забег на выживание

Впереди 4-эх этажное здание в котором поднимались и спускались по ступенькам.

На дистанции. После бега по твердой почве. Бег по песку проходит очень тяжело

Финиш соревнований. Очень устал на дистанции.
Но в итоге добежал на втором месте

Армагедец - 1-ый забег на выживание

 

Личное награждение Мужчин
Армагедец - 1-ый забег на выживание
1 место — Хадыко Александр
2 место — Марчук Александр
3 место — Куприец Антон
Командное награждение
Армагедец - 1-ый забег на выживание

Фото с соревнований в Альбоме Eugene Turkulevich
Марафонский клуб «42195.kiev.ua» организаторы соревнований

 

GPS-трек забега на выживание — Армагдец

 

Кубок Мира по ориентированию 2014. Норвегия (7-8 этап)

Александр Кратов завоевал золото на этапе Кубка Мира в Норвегии, на длинной дистанции — Ура! Ура! Ура!

Кубок Мира по спортивному ориентированию продолжается.
7-8 июня в Kongsberg, Норвегия прошли 7-8 этапы Кубка Мира по ориентированию бегом.
Два старта, две дистанции: средняя и длинная дистанции.
Следующий старт 3 этап Кубка Мира в Финляндии.

8 июня, Длинная дистанция — 8 этап

Краткие результаты длинной дистанции по ориентированию
Мужчины
Место Имя Страна Результат Отставание
1 Александр Кратов Украина 01:33:16
2 Hans Gunnar Omdal NOR 01:33:37 00:21
3 Magne Dæhli NOR 01:33:47 00:31
4 Filip Dahlgren SWE 01:33:58 00:42
5 Fabian Hertner SUI 01:34:04 00:48
6 Torgeir Nørbech NOR 01:34:25 01:09
7 William Lind SWE 01:34:33 01:17
8 Daniel Hubmann SUI 01:34:50 01:34
9 Olav Lundanes NOR 01:35:33 02:17
10 Matthias Kyburz SUI 01:36:24 03:08

карта мужской дистанции
карта мужской дистанции кубка мира

Женщины

Место Имя Страна Результат Отставание
1 Tove Alexandersson SWE 01:10:26
2 Ida Bobach DEN 01:12:36 02:10
3 Mari Fasting NOR 01:13:24 02:58
4 Saila Kinni FIN 01:13:33 03:07
5 Gøril Rønning Sund NOR 01:15:08 04:42
6 Sara Lüscher SUI 01:15:18 04:52
7 Sari Anttonen FIN 01:15:52 05:26
8 Sofia Haajanen FIN 01:16:08 05:42
9 Helena Jansson SWE 01:17:13 06:47
10 Tone Wigemyr NOR 01:17:24 06:58
12 Надежда Волынская Украина 01:19:47 09:21

 

карта женской дистанции
карта женской дистанции кубка мира

Полные результаты длинной дистанции>>>

7 июня, Средняя дистанция — 7 этап

Краткие результаты средней дистанции по ориентированию

Мужчины

Место Имя Страна Результат Отставание
1 Olav Lundanes NOR 38:08
2 Pasi Ikonen FIN 38:13 00:05
3 Carl Godager Kaas NOR 38:24 00:16
3 Matthias Kyburz SUI 38:24 00:16
5 Gustav Bergman SWE 38:48 00:40
6 Fabian Hertner SUI 38:53 00:45
7 Torgeir Nørbech NOR 38:59 00:51
8 Johan Runesson SWE 39:39 01:31
9 Edgars Bertuks LAT 39:57 01:49
10 Александр Кратов Украина 39:58 01:50

 

карта мужской дистанции
карта кубка мира по ориентированию в Норвегии

Женщины

Место Имя Страна Результат Отставание
1 Tove Alexandersson SWE 32:01
2 Helena Jansson SWE 33:59 01:58
3 Minna Kauppi FIN 34:07 02:06
4 Heidi Bagstevold NOR 34:46 02:45
5 Emma Johansson SWE 35:07 03:06
6 Sofia Haajanen FIN 35:09 03:08
7 Tone Wigemyr NOR 35:19 03:18
8 Saila Kinni FIN 35:25 03:24
9 Ida Bobach DEN 35:40 03:39
10 Mari Fasting NOR 35:53 03:52
12 Надежда Волынская Украина 36:07 04:06

 

карта женской дистанции
карта кубка мира по ориентированию в Норвегии

GPS tracking: Мужчины, Женщины
Полные результаты средней дистанции>>>
Страница соревнований>>>

Предыдущие этапы Кубка Мира 2014
Чемпионат Европы в Португалии (EOC 2014)
Кубок Мира в Испании
Кубок Мира в Турции
Соревнования >>>

ТиоМила 2014. Шведская эстафета ориентирования

3 мая стартует одна из самых больших эстафет по ориентированию — 10 Mila.
Первыми стартуют юноши и женская эстафета.

1 место — Kalevan Rasti 1
2 место — IFK Lidingö SOK 1
3 место —  Södertälje-Nykvarn OF 1

Bra jobb SNO!!!

Эстафета 10 Mila

Короткие результаты ТиоМилы

Місце Останній етап Команда Результат Відставання
1 Jan Prochazka Kalevan Rasti 1 672:13:00 00:00
2 Mårten Boström IFK Lidingö SOK 1 674:04:00 01:51
3 Ralph Street Södertälje-Nykvarn OF1 679:24:00 07:11
4 Roman Ryapolov IFK Moras OK 1 681:23:00 09:10
5 Jonne Lakanen Vaajakosken Terä 1 683:53:00 11:40
6 Thor Nørskov IFK Göteborg 1 684:55:00 12:42
7 Leonid Novikov Hiidenkiertäjät 1 685:19:00 13:06
8 Harri Karlsson OK Denseln 1 685:29:00 13:16
9 Matt Ogden OK Linné 1 686:43:00 14:30
10 Mattias Millinger Järla Orientering 1 686:46:00 14:33

GPS-трекинг: 1 этап, 2 этап, 3 этап, 4 этап, 5 этап, 6 этап, 7 этап, 8 этап, 9 этап, 10 этап

Карта 10 этапа
карта 10 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию


Карта 9 этапа

карта 9 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 8 этапа

карта 8 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 7 этапа

карта 7 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 6 этапа

карта 6 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 5 этапа

карта 5 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 4 этапа

карта 4 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 3 этапа

карта 3 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 2 этапа

карта 2 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

Карта 1 этапа

карта 1 этапа ТиоМилы, эстафета по ориентированию

 

Женская эстафета

Краткие результаты Женской эстафеты

Місце Останній етап Команда Результат
1 Signe Søes OK Pan Århus 1 238:24:00
2 Judith Wyder Göteborg-Majorna OK 1 242:30:00
3 Simone Niggli OK Tisaren 1 242:41:00
4 Karolin Ohlsson Järla Orientering 1 242:56:00
5 Sofia Haajanen SK Pohjantähti 1 243:12:00
6 Annika Billstam OK Linné 1 244:30:00
7 Ines Brodmann IFK Lidingö SOK 1 245:19:00
8 Mari Fasting Halden SK 1 245:33:00
9 Julia Novikova Hiidenkiertäjät 1 245:49:00
10 Anastasia Tikhonova MS Parma 1 245:53:00

GPS-трекинг: 1 этап2 этап3 этап4 этап5 этап

Карта 5 этапа
карта 5 этапа Женской ТиоМилы, эстафета по ориентированию
 
Карта 4 этапа
карта 4 этапа Женской ТиоМилы
Карта 3 этапа
карта 3 этапа Женской ТиоМилы
Карта 2 этапа
карта 2 этапа Женской ТиоМилы
Карта 1 этапа
карта 1 этапа Женской ТиоМилы
 
Юношеская эстафета

Краткие результаты Юношеской эстафеты:

Місце Останній етап Команда Результат
1 Aaro Julkunen MS Parma 1 118:15:00
2 Jesper Svensk Stora Tuna OK 1 118:22:00
3 Kasper Fosser Heming Orientering 1 118:31:00
4 Erling Hjermstad Fossum IF 1 118:49:00
5 Teemu Eerola Tampereen Pyrintö 1 121:09:00
6 Ondrej Vystavel Junior O-sport 1 121:11:00
7 Vegard Gulbrandsen Asker SK 1 121:12:00
8 Andreas Gustafsson IK Hakarpspojkarna 1 122:07:00
9 Simon Imark Tullinge SK 1 122:41:00
10 Isak Prellner Skåneslättens OL 1 123:49:00
11 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 1 123:59:00

GPS-трекинг: 4 этап

Карта 4 этапа
карта 4 этапа Юношеской ТиоМилы по ориентированию

Сайт соревнований >>>

Видео с ТиоМилы:

Похожие публикации:

Змагання
GPS tracking, maps, 2DRerun from World of O
Юкола 2013
Венла 2013

 

Довга дистанція. Кубок Світу 2013-14 (Шведські етапи)

Сьогодні, 26 січня відбувся останній старт ІІ етап Зимовий Кубок Світу 2013-2014 року.
Два тижні змагань в Норвегії та Швеції підійшли до завершення.
Тепер спортсмени мають достатньо часу для відпочинку та підготовки до наступних стартів: 5-14 березня, Тюмень, Росія

Карта Чоловічої дистанції

Зимний Кубок Мира из спортивного ориентирования 2013-14. Шведские этапы.

Середня дистанція.Етапи Кубку Світу в Швеції (Ski WC 2013-2014)

Зимний Кубок Мира из спортивного ориентирования на лижах. 2-ой этап соревнований. the Life Sport orienteering map

Другий етап Зимового Кубку Світу продовжується в Швеції.

Карти Чоловічої середньої дистанції
Зимний Кубок Мира из спортивного ориентирования на лижах. 2-ой этап соревнований. the Life Sport orienteering map


Карти Жіночої середньої дистанції
Зимний Кубок Мира из спортивного ориентирования на лижах. 2-ой этап соревнований. the Life Sport orienteering map

Результати Середньої дистанції:
Чоловіки


Place Name Startnr Country Time Diff
1 Andrey Lamov 43 Russia 42:39 0
2 Hans-Jörgen Kvåle 46 Norway 43:09 30
3 Peter Arnesson 40 Sweden 43:46 1:07
4 Stanomir Belomazev 49 Bulgaria 43:50 1:11
5 Lars Hol Moholt 41 Norway 44:01 1:22
6 Erik Rost 48 Sweden 44:13 1:34
7 Staffan Tunis 42 Finland 44:16 1:37
8 Kirill Veselov 45 Russia 44:24 1:45
9 Tero Linnainmaa 26 Finland 44:34 1:55
10 Andreas Holmberg 44 Sweden 44:45 2:06

Жінки


Place Name Startnr Country Time Diff
1 Tatyana Rvacheva 91 Russia 37:33 0
2 Tove Alexandersson 94 Sweden 38:29 56
3 Sonja Mörsky 89 Finland 39:14 1:41
4 Iulia Tarasenko 93 Russia 39:44 2:11
5 Anastasia Kravchenko 95 Russia 39:51 2:18
6 Josefine Engström 79 Sweden 40:26 2:53
=6 Milka Leppäsalmi 87 Finland 40:26 2:53
8 Hana Hancikova 92 Czech republik 40:35 3:02
9 Marjut Turunen 80 Finland 40:41 3:08
10 Daisy Kudre 84 Estonia 40:49 3:16
=10 Magdalena Olsson 81 Sweden 40:49 3:16

Повні результати>>
GPS треки: ЧОЛОВІКИ, ЖІНКИ

Програма етапу>>
Сторінка змагань>>


Результати та карти попередніх стартів:


Результати ІІ етапу

Результати І етапу Зимового Кубку Світу 2013-2014 року:

Соціальні мережі
(function() {
if (window.pluso)if (typeof window.pluso.start == «function») return;
if (window.ifpluso==undefined) { window.ifpluso = 1;
var d = document, s = d.createElement(‘script’), g = ‘getElementsByTagName’;
s.type = ‘text/javascript’; s.charset=’UTF-8′; s.async = true;
s.src = (‘https:’ == window.location.protocol ? ‘https’ : ‘http’) + ‘://share.pluso.ru/pluso-like.js’;
var h=d[g](‘body’)[0];
h.appendChild(s);
}})();

беговая подготовка марафон

Суботня Одеса. 10-кілометровий пробіг

Суботні старти були не менш цікаві, ніж недільний Одеський парк-тур.
Спочатку крос по тропі Здоров`я (суцільний асфальт).
Бігти дуже не звично, постійно неправильно ступав на праву ногу. І після першого кілометру забив всі м’язи голені. Єдине, що рельєф мене спасав.
Зміна темпу і зусиль — ось моя радість.Пробіг з хорошим результатом 34 хв 16 с
Бабкін Кирило пробіг за 40 хв 24 с — теж доволі непогано…

Розкладка по кілометрам
Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати змагань з кросу
Трек дистанції

Результати пробігу:

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати змагань з кросу
Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати змагань з кросу

Декілька фоточок

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати змагань з кросу
Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати змагань з кросу

 

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу
Нагородження
Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу

І після невеличка прогулянка вздовж моря. Все завдяки чудовій погоді

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу

 

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу

 

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу

 

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу

 

Спортивне життя. 10 кілометровий пробіг в Одесі, біля моря, по Тропі Здоров'я. Результати та фото змагань з кросу

Сторінка змагань>>
Мої Карти

Чемпіонат Європи. Довга дистанція (EYOC-2013)

Он-лайн результати: М-18, Ж-18, М-16, Ж-16

Попередні результати:
М-18

1 Tobia Pezzati Швейцарія 0:46:26
2 Krzysztof Wolowczyk Польща 0:47:03 0:00:37
3 Algirdas Bartkeviciu. Литва 0:47:18 0:00:52
32 Vladyslav Rusenchyk Україна 0:52:38 0:06:12
41 Oleksandr Asmolov Україна 0:54:25 0:07:59
55 Oleksandr Tkachuk Україна 0:57:13 0:10:47
62 Vitalii Hychko Україна 0:58:50 0:12:24

Ж-18

1 Sara Hagstrom Швеція 0:43:18
2 Johanna Oberg Швеція 0:43:20 0:00:02
3 Anna Haataja Фінляндія 0:43:54 0:00:36
10 Olena Postelniak Україна 0:46:47 0:03:29
12 Daria Moskalenko Україна 0:48:03 0:04:45
58 Yiulya Kobets Україна 0:57:25 0:14:07
69 Tetyana Khokhlova Україна 1:00:01 0:16:43

Читать далее «Чемпіонат Європи. Довга дистанція (EYOC-2013)»